Новий

ЗЕРНОВІ ЖАТКИ VARIFEED™

  • Категорія: Зернозбиральні комбайни
Дізнайтеся більше Ми зателефонуємо Вам

ЛІДЕРИ У СВІТІ ЖАТОК
Успішне збирання врожаю розпочинається з правильно підібраної жатки, оскільки вже з неї скошена маса надходить на обробку в сам комбайн. Жатки New Holland допоможуть розкрити повний потенціал вашого комбайна і успішно провести збирання врожаю. Але це ще не все! Всі жатки New Holland сконструйовані з врахуванням технічних особливостей комбайнів New Holland, а тому вони можуть підвищити продуктивність збирання врожаю просто до небес.

ІСТОРІЯ СУЧАСНИХ ЗЕРНОЗБИРАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ КОМПАНІЇ NEW HOLLAND
Компанія New Holland здійснила справжню революцію в технологіях механізованого збирання врожаю ще в 1952 році, випустивши свій перший самохідний зернозбиральний комбайн у Європі. Ця машина під назвою MZ, що виготовлялась на заводі Леона Клейса в м. Зедельгем, Бельгія, поклала початок легендарній історії зернозбиральної техніки New Holland. А в 1975 році компанія робить наступний гігантський крок на ринку зернозбиральних комбайнів, створивши перший комбайн з двороторною системою обмолоту та сепарації Twin Rotor®. Ці машини відкрили нову еру технологій комбайнування за якістю зерна та соломи. На сьогоднішній день частка пошкодженого зерна для комбайнів CR Twin Rotor™ становить не більше 0,1%, що є найкращим показником у галузі.

СТРАТЕГІЯ CLEAN ENERGY LEADER®
Жатки відіграють одну з найважливіших ролей в реалізації стратегії лідерства компанії New Holland у сфері екологічно безпечних, ресурсозберігаючих сільськогосподарських технологій, відомої під назвою Clean Energy Leader®. Адже той ріпак, який збирають за їх допомогою, є сировиною для виробництва біодизельного пального, а кукурудза – для виробництва біоетанолу. Інакше кажучи, наші жатки в буквальному сенсі збирають екологічно безпечну енергію.

НАЙБІЛЬШИЙ ВИБІР ЖАТОК
Компанія New Holland пропонує жатки для збирання всіх видів культур – від дрібнонасінних злакових до ріпаку, кукурудзи, сої, льону, бобових, трав, конюшини, проса, рису, а також безлічі інших традиційних культур та тих, що тільки з'являються в сучасному землеробстві. Де б ви не працювали – в пагорбкуватих полях чи на неосяжних рівнинних просторах, жатка New Holland дозволить збирати ваш врожай з неперевершеною продуктивністю і без втрат. В будь-якому полі, будь-якої культури, за будь-яких умов.