Новий

Пневматичний посівний комплекс Maschio Gaspardo CORONA

  • Категорія: Посівна техніка
Дізнайтеся більше Ми зателефонуємо Вам

Комбінація дискової борони та сівалки дає можливість здійснювати посів за традиційною, мінімальною чи нульовою технологією зернових, бобових або дрібнонасінних культур на глибину до 12 см. Сівалка GASPARDO CORONA 600 має два висівні апарати: один на насіння, інший – на мінеральні добрива. Завдяки цьому досить зручно регулювати норми висіву та внесення добрив: максимально насіння до 380 кг/га, а добрив – до 550 кг/га. Привід на висівних апаратах електричний, що дає змогу якісно працювати на швидкості від 10 км/год з дотриманням заданої норми. Проста в управлінні система контролю висіву відслідковує рух посадкового матеріалу по кожному тукопроводу та сигналізує оператору у разі відхилення від початково заданих параметрів.

КОМПЛЕКТАЦІЯ:

• Поворотна навіска на нижні тяги трактора
• Два ряди зубчастих дисків 510 мм
• Дванадцять коліс 405/70 R20
• Монітор Muller IsoBus
• Бункер 4500 л
• Система дозування Flexeed
• Пневматична гальмівна система
• Гідравлічний привід турбіни від системи трактора
• Габаритні транспортні вогні та камера заднього виду
• Штригельна борінка заробляння насіння
• Гідравлічні маркери
• Додатковий монітор на систему контролю висіву по кожному тукопроводу

ОСОБЛИВОСТІ:

  1. Міцна рамна конструкція проектувалася та розроблялася з урахуванням екстримально довгого терміну служби. Високий кліренс в 770 мм дозволяє працювати із значною кількістю пожнивних решток без забивання.
  2. Висівні апарати Gaspardo Flexeed в алюмінієвому корпусі дозволяють точно дозувати норму висіву насіння й добрив з різним розміром гранул, в залежності від робочої швидкості. Котушки з комірками, які розміщені по спіралі, та вал з чистиками для видалення посторонніх предметів, гарантують точне розподілення навіть при великих нормах внесення – до 380 кг/га насіння та 550 кг/га мінеральних добрив.
  3. Диски діаметром 510 мм і товщиною 5 мм забезпечують чудовий обробіток ґрунту та подрібнення рослинних решток по всій ширині агрегату. Кожен диск розміщений на окремій стійці, а 4 гумові демпферні втулки захищають раму та ступицю від механічних пошкоджень та гарантують обробіток на задану глибину.
  4. Бункер об’ємом 4500 л розміщений спереду і дає високу автономність, забезпечуючи чудове зчеплення трактора з поверхнею та маневреність на розворотах. Бункер розділений у відсотковому співвідношенні 60/40 (добрива-насіння). У процесі завантаження не виникає труднощів, так як бункер має досить великий отвір й невелику висоту.
  5. Дванадцять прикотуючих коліс діаметром 1076 мм та шириною 405 мм (405/70 R20), розміщені за дисковою бороною, формують ущільнене посівне ложе. Колеса зміщені у шаховому порядку відносно осі на 175 мм, що забезпечує вільне проходження землі та пожнивних залишків. В транспортному положенні сівалка GASPARDO CORONA 600 рухається на 4-х колесах.
  6. Пневматична сівалка GASPARDO CORONA 600 має зчіпку з трактором на нижні тяги трьохточкової навіски з максимальним кутом повороту до 180 градусів, що дозволяє здійснювати досить круті повороти на дорозі та розворотах в полі. Перехід в транспортне положення здійснюється гідравлічно, з кабіни трактора. Транспортна ширина становить 3 метри, завдяки чому даний посівний комплекс можна легко транспортувати по автомобільних дорогах.
  7. Тиск сошників на ґрунт регулюється гідравлічно в діапазоні від 40 до 160 кг, що єнайбільшим прижимним зусиллям у своєму класі. На дисках встановлені необслуговуючі підшипники Heavy Duty з 4-ма точками контакту. Диски зміщені один відносно іншого задля кращого проникнення в ґрунт. Чистики та прикочуючі колеса виконані з гнучкого поліуретану, що збільшує їхній термін придатності.
  8. Система контролю висіву по кожному тукопроводу відслідковує кількість посадкового матеріалу, сигналізує оператору про відхилення від заданих початкових параметрів, має простий та зрозумілий інтерфейс.

   МОДЕЛЬ

CORONA 600

   Ширина захвату, м

6,00

   Діаметр дисків борони, мм

510

   Кількість рядків сівалки, шт.

48

   Відстань між сошниками, см

12,5

   Тип сошників

дводискові

   Ємність бункера, л

4500

   Відношення насіння/міндобрива, %

60/40

   Норма висіву насіння, кг

до 350

   Норма внесення добрив, кг

до 550

   Регулювання норми

Електропривід висівних апаратів, норма задається на моніторі та зміною потрібної котушки, висів насіння і добрив в один ряд

   Вага, кг

12 415

   Спосіб агрегатування

причіпна

   Потужність трактора, к.с.

від 200

   Гідравлічний маркер сліду

встановлено

   Дворядна пружинна борона

встановлено

   Прикотуючі колеса

48 шт., поліуретанові