Новий

Сівалка навісна дискова Maschio Gaspardo MTR

  • Категорія: Посівна техніка
Дізнайтеся більше Ми зателефонуємо Вам

Навісна вакуумна сівалка GASPARDO MTR з жорсткою рамою для точного висіву насіння соняшника, кукурудзи, сорго, цукрового буряка та сої за традиційною, мінімальною чи нульовою технологією обробітку ґрунту. Вакуумна система притискання насіння до висівного диску забезпечує найточнішу розкладку у рядку, мінімізує кількість двійників. Глибина висіву становить від 1 см до 12 см, яка регулюється досить зручно – механічно, за допомогою вентиля. Тиск сошника на ґрунт становить від 120 кг до 180 кг, чого цілком достатньо для висіву при будь-яких умовах та з різною кількістю пожнивних решток на полі.

Надійність, легкість у налаштуванні та обслуговуванні, якісний висів – це ті переваги, які роблять дану сівалку однією з найпопулярніших в Україні.

ОСОБЛИВОСТІ:

  1. Висівна секція виконана з якісних матеріалів, термін експлуатації яких відповідає світовим стандартам до висівної техніки. Навантаження у вигляді висіву насіння на площі 1-2 тис. га за сезон не складає труднощів. Повністю металевий корпус, який не піддається деформації. Проста та швидка заміна висівних дисків. Легке вивантаження зерна, що лишилося в бачку.
  2. Завдяки вакуумній системі притискання насіння до висівного диску, досягається висока точність висіву. Подвійний відбійник знижує до мінімуму кількість двійників. Візуальний контроль за висівом здійснюється досить просто – через металічне віконце на секції.
  3. Глибина висіву контролюється двома незалежними широкими опорними колесами безпосередньо в точці висіву. Регулювання глибини висіву здійснюється механічно, за допомогою вентиля. Кріпиться секція до рами на посиленому паралелограмі. Притискна пружина з діапазоном від 120 до 180 кг/см2 гарантує постійний контакт висівної секції з поверхнею поля незалежно від рівності поля.
  4. Механічний привід на висівний апарат забезпечується не цепною передачею, як зазвичай на сівалках подібного класу, а за допомогою карданної передачі. Це досить просте рішення, яке не потребує постійного техобслуговування, такого як змащення. Кардан має довжину 700 мм та швидкозмінні муфти, за допомогою яких можлива активація чи деактивація роботи висівної секції.
  5. Дводюймові V-подібні прикочуючі колеса, з герметичними підшипниками, універсальні для будь-яких ґрунтів та помірних кліматичних умов. Мають регулювання як по ширині борозни, так і повздовжнє – для профілактики забивання у вологих умовах роботи.
  6. Фірмова система внесення добрив MiniMAX дозволяє легко відрегулювати подачу добрив з максимальною точністю в діапазоні від 50 до 700 кг/га. Об’ємний дозатор з котушкою SOFT Feeder забезпечує безперервну подачу добрив без пошкодження гранул. Силіконова катушка та пластиковий корпус гарантують максимальну надійність та стійкість до корозії. Спеціальні таблиці, наклеєні під кришкою бункера, пояснюють, які налаштування потрібно зробити, щоб досягнути встановленої норми.
  7. Центром управління сівалки є монітор контролю висіву V1200 – простий в управлінні та легкий в налаштуваннях. Має контроль висіву по рядах та лічильник гектарів.
  8. На сівалці GASPARDO MTR 8 втулки синтезовані з автоматичним змащуванням та при терті виділяють масляні частинки, які змащують шарнір. Тому немає необхідності в щоденних змащуваннях цих частин.
  9. Додатково можливе дооснащення даної сівалки дишлом та транспортними колесами для агрегатування її не в навісному, а в причіпному виконанні.

   МОДЕЛЬ

MTR 8

   Тип сівалки

навісна

   Висівний механізм

вакуумний

   Привід висівного апарату

карданний

   Висіваючі диски

соняшник / кукурудза

   Кількість зернових бачків, л

8 × 36

   Кількість бачків для добрив, л

4 × 160

   Глибина висіву, см

1 – 12

   Глибина внесення добрив, см

3 – 15

   Відстань між рядками, см

70

   Тиск висівної секції,  кг/см2

120 – 180

   Рабоча швидкість висіву, км/год

0 – 12

   Сошник для внесення добрив

дводисковий

   Транспортна ширина, м

6

   Вага, кг

2 070

   Необхідне тягове зусилля, к.с.

від 120

   Контролер висіву

V1200