Новий

Сівалка причіпна дискова Maschio Gaspardo ROMINA

  • Категорія: Посівна техніка
Дізнайтеся більше Ми зателефонуємо Вам

Причіпна восьмирядна вакуумна сівалка GASPARDO ROMINA з жорсткою рамою для точного висіву насіння соняшника, кукурудзи, сорго чи сої за традиційною чи мінімальною технологією обробітку ґрунту. Вакуумна система притискання насіння до висівного диску забезпечує найточнішу розкладку у рядку, мінімізує кількість двійників. Глибина висіву становить від 1 см до 12 см, яка регулюється досить зручно – механічно, за допомогою вентиля. Тиск сошника на ґрунт становить від 120 кг до 180 кг, чого цілком достатньо для висіву при будь-яких умовах та з різною кількістю пожнивних решток на полі. Завдяки тому, що сівалка GASPARDO ROMINA причіпна, вона може агрегатуватися з тракторами від 90 к.с.

Надійність, легкість у налаштуванні та обслуговуванні, якісний висів – це ті переваги, які роблять дану сівалку однією з найпопулярніших в Україні.

ОСОБЛИВОСТІ:

  1. Висівна секція виконана з якісних матеріалів, термін експлуатації яких відповідає світовим стандартам до висівної техніки. Навантаження у вигляді висіву насіння на площі 1-2 тис. га за сезон не складає труднощів. Повністю металевий корпус, який не піддається деформації. Проста та швидка заміна висівних дисків. Легке вивантаження зерна, що лишилося в бачку.
  2. Завдяки вакуумній системі притискання насіння до висівного диску досягається висока точність висіву. Подвійний відбійник знижує до мінімуму кількість двійників. Візуальний контроль за висівом здійснюється досить просто – через металічне віконце на секції.
  3. Глибина висіву контролюється двома незалежними широкими опорними колесами безпосередньо в точці висіву. Регулювання глибини висіву здійснюється механічно, за допомогою вентиля. Кріпиться секція до рами на посиленому паралелограмі. Притискна пружина з діапазоном від 120 до 180 кг/см2 гарантує постійний контакт висівної секції з поверхнею поля незалежно від його рівності. Передній прорізаючий диск дозволяє створювати канавку шириною 2 см на полях з мінімальним обробітком ґрунту.
  4. Механічний привід на висівний апарат забезпечується не цепною передачею, як зазвичай на сівалках подібного класу, а за допомогою карданної передачі. Це досить просте рішення, яке не потребує постійного техобслуговування, такого як змащення. Кардан має довжину 700 мм та швидкозмінні муфти, за допомогою яких можлива активація чи деактивація роботи висівної секції.
  5. Однодюймові V-подібні прикочуючі колеса з герметичними підшипниками чудово працюють в недостатньо зволожених умовах, коли потрібно насіння висівати на 6-8 см. Мають регулювання як по ширині борозни, так і повздовжнє – для профілактики забивання при вологих умовах роботи.
  6. Основою рами є квадрат з товщиною 180х180 мм, який забезпечує надійність конструкції, стійкість до деформацій та довговічність. Транспортні колеса в роботі являються приводом на висівні апарати сівалки.
  7. Фірмова система внесення добрив дозволяє легко відрегулювати подачу добрив з максимальною точністю в діапазоні від 50 до 700 кг/га. Об’ємний дозатор з катушкою SOFT Feeder забезпечує безперервну подачу добрив без пошкодження гранул. Шнекова катушка та пластиковий корпус гарантують максимальну надійність та стійкість до корозії. Дводискові сошники для внесення добрив працюють в залежності від ґрунтово-кліматичних умов на глибину від 3 до 15 см.
  8. Центром управління сівалки є монітор контролю висіву V1200 – простий в управлінні та легкий в налаштуваннях. Має контроль висіву по рядах та лічильник гектарів.
  9. На сівалці GASPARDO ROMINA втулки синтезовані з автоматичним змащуванням та при терті виділяють масляні частинки, які змащують шарнір. Тому немає необхідності в щоденних змащуваннях цих частин.

   МОДЕЛЬ

ROMINA 8

   Кількість висіваючих апаратів, шт.

8

   Тип сівалки

причіпна

   Тип висіваючого апарату

MTR (лита конструкція, дисковий)

   Міжряддя, см

70

   Робоча ширина, м

5,6

   Баки для сухих добрив, кг

2 х 800

   Ємкість насіннєвих баків, кг

60

   Привід висіваючих апаратів

карданні вали

   Транспортна ширина, м

6,5

   Тиск сошника, кг

120 – 180

   Вага, кг

2 850

   Необхідна потужність трактора, к.с.

90 – 100

   Контролер висіву

Serio