Новий

Сівалка навісна анкерна Maschio Gaspardo SP

  • Категорія: Посівна техніка
Дізнайтеся більше Ми зателефонуємо Вам

Навісна вакуумна сівалка GASPARDO з анкерним висівним апаратом SP призначена для точного висіву насіння соняшника, кукурудзи, ріпаку, цукрового буряка чи сої за традиційною технологією обробітку ґрунту. Вакуумна система притискання насіння до висівного диску забезпечує найточнішу розкладку у рядку, мінімізує кількість двійників. Максимальна глибина висіву в комплектації під дрібнонасіннєві культури, такі як цукровий буряк чи ріпак, становить до 5 см та до 10 см в комплектації під посів інших культур.

Регулювання глибини висіву досить зручне – за допомогою вентиля. Тиск сошника на ґрунт становить до 120 кг/см2, регулюється за допомогою пружини на паралелограмі.

Простота у використанні, надійність, легкість у налаштуванні та обслуговуванні, якісний висів, та, нарешті, ціна – це ті переваги, які роблять дану сівалку однією з найпопулярніших в Україні!

ОСОБЛИВОСТІ:

  1. Висівна секція виконана з якісних матеріалів, термін експлуатації яких відповідає світовим стандартам до висівної техніки. Навантаження у вигляді висіву насіння на площі 1-2 тис. га за сезон не складає труднощів. Повністю металевий корпус, який не піддається деформації. Проста та швидка заміна висівних дисків. Легке вивантаження зерна, що лишилося в бачку.
  2. Завдяки вакуумній системі притискання насіння до висівного диску досягається висока точність висіву. Подвійний відбійник знижує до мінімуму кількість двійників. Візуальний контроль за висівом здійснюється досить просто – через металеве віконце на секції.
  3. Механічний привід на висівний апарат забезпечується не цепною передачею, як зазвичай на сівалках подібного класу, а за допомогою карданної передачі. Це досить просте рішення яке не потребує постійного техобслуговування, такого як змащення. Кардан має довжину 700 мм та швидкозмінні муфти, за допомогою яких можлива активація чи деактивація роботи висівної секції.
  4. Дводюймові V-подібні прикочуючі колеса з герметичними підшипниками універсальні для будь-яких ґрунтів та помірних кліматичних умов. Мають регулювання як по ширині борозни, так і повздовжнє – для профілактики забивання при вологих умовах роботи.
  5. Анкерні сошники для висіву насіння та внесення добрив не потребують обслуговування та мають довший ресурс в порівнянні з дводисковими сошниками.
  6. Центром управління сівалки є монітор контролю висіву V1200 – простий в управлінні та легкий в налаштуваннях. Має контроль висіву по рядах та лічильник гектарів.
  7. Для внесення ґрунтових мікродобрив чи гранульованих пестицидів можливе опційне замовлення комплекту мікрогрануляторів. Легке і точне налаштування норми подачі досягається завдяки фірмовій системі MiniMax.
  8. Глибина висіву контролюється V-подібними двохдюймовими резиновими прикочуючими колесами. Регулювання глибини висіву відбувається механічно, за допомогою вентиля. Кріпиться секція до рами на посиленому паралелограмі. Притискна пружина з діапазоном до 120 кг/см2 гарантує постійний контакт висівної секції з поверхнею поля незалежно від рівності горизонту.
  9. Фірмова система внесення добрив MiniMAX дозволяє легко відрегулювати подачу добрив з максимальною точністю в діапазоні від 50 до 700 кг/га. Об’ємний дозатор з катушкою SOFT Feeder забезпечує безперервну подачу добрив без пошкодження гранул. Силіконова катушка та пластиковий корпус гарантують максимальну надійність та стійкість до корозії. Спеціальні таблиці, наклеєні під кришкою бункера, пояснюють, які налаштування потрібно зробити, щоб досягнути встановленої норми.

   МОДЕЛЬ

SP 8

SP 12

   Кількість висіваючих апаратів, шт.

8

12

   Тип сівалки

навісна

навісна

   Тип висіваючого апарату

SP (анкерний)

SP (анкерний)

   Міжряддя, см

70

45

   Робоча ширина, м

5,6

5,4

   Баки для сухих добрив, кг

640

640

   Ємкість насіннєвих баків, кг

34

34

   Привід висіваючих апаратів

Карданні вали

Карданні вали

   Транспортна ширина, м

6

6

   Тиск сошника, кг

до 120

до 120

   Вага, кг

1 096

1 226

   Необхідна потужність трактора, к.с.

80

100

   Контролер висіву

V1200

V1200