Новий

Причіпний обприскувач Maschio Gaspardo CAMPO

  • Категорія: Обприскувачі
Дізнайтеся більше Ми зателефонуємо Вам

Нова серія причіпних обприскувачів GASPARDO CAMPO являє собою модельний ряд, який відповідає найсучаснішим потребам українського ринку – надійний, високопродуктивний, простий в експлуатації, легкий в управлінні та налаштуваннях, з можливістю вибору саме тих опцій, які необхідні для роботи у Вашому господарстві.

ОСОБЛИВОСТІ:

  1. Обприскувач має високоякісний пластиковий бак об’ємом 3200 літрів, з стальною штангою шириною 24 та 28 метрів на 5 та 7 секцій. Форма баку виконана таким чином, що при різких рухах 30% коливання рідини гасяться самостійно, тим самим передаючи менше коливань на штангу.
  2. Штанга кріпиться на паралелограмі, щоб максимально зберігати стабільність та зменшити коливання на нерівних ділянках поля. Вже в базовій комплектації встановлений незалежний гідравлічний захисний пристрій, який додатково нівелює коливання штанги.
  3. Підйомний гідроциліндр штанги встановлений з азотним демпфером гідро-пневматичної системи, який являється амортизатором штанги. Головна особливість обприскувача CAMPO – це можливість вертикального зміщення паралелограма до 1,5 м, через що штанга має робочу висоту від 0,50 м до 2,10 м.
  4. Незалежна геометрія кожного крила регулюється на моніторі Bravo 180 з кабіни трактора.
  5. Мембранно-поршневий насос COMET 280 на обприскувачах CAMPO має карданний привід та продуктивність 265 л/хв з тиском 20 бар. Центральна панель контролю, всі головні клапани та перемикачі згруповані та легко доступні з лівої сторони обприскувача.
  6. Едуктор для хімпрепаратів має об’єм на 30 л, зручний в обслуговуванні, мінімізує контакт оператора з небезпечними речовинами. Встановлений очисник каністр, який дозволяє використовувати 100% хімічного препарату. Система внутрішньої очистки системи «DEVIOKIT» дозволяє проводити очистку водяного розчину без попадання води в основний бак: таким чином можна робити перерви в роботі, не хвилюючись, що система заб’ється. Система розпилювання відповідає світовим стандартам. Очистка самого баку складається з внутрішніх форсунок та дозволяє в короткий термін змінити препарат чи провести повну очистку системи.
  7. Система внутрішньої очистки системи «DEVIOKIT» дозволяє проводити очистку водяного розчину без попадання води в основний бак: таким чином можна робити перерви в роботі, не хвилюючись, що система заб’ється. Система розпилювання відповідає світовим стандартам. Очистка самого баку складається з внутрішніх форсунок та дозволяє в короткий термін змінити препарат чи провести повну очистку системи.
  8. На обприскувачі встановлені трьохходові корпуси форсунок Teejet. Для швидкої зміни розпилювача, при зміні норми внесення, достатньо лише повернути корпус.

   МОДЕЛЬ

CAMPO  32

   Необхідна потужність трактора, к.с.

від 80

   Об’єм, л

3200

   Штанга, м

24-28

   Насос, л/м-бар

285-20

   Кількість секцій

5 або 7

   Ширина колії, мм

1600-2400

   Встановлені шини

270/95-R48

   Комп'ютерна система управління

Arag Bravo 180