Новини

Компанія ALS WEST взяла участь у тренінгу з кормозаготівельної техніки NewHolland

07.03.2019

Знання – це сила! Філософія компанії тісно співіснує з цим прислів’ям, адже АЛС-ВЕСТ постійно інвестує в навчання своїх спеціалістів.

Нещодавно менеджери з продажу АЛС-ВЕСТ взяли участь у тренінгу по кормозаготівельній техніці New Holland з поглибленого вивчення  будови, принципів роботи кормозбирального комбайну FR 450/500/600, великого тюкового прес-підбирача ВВ 1270/1290 та рулонного прес-підбирача RB 150/180.

Отримані знання допоможуть нашим менеджерам надавати якісні консультації клієнтам та підбирати оптимальні рішення для бізнесу! 

 

Гвардійці для «Мрії»

29 березня 2019 року офіційний дилер бренду New Holland компанія ALS WEST урочисто передала Агрохолдингу CFG/«Мрія» партію високопродуктивних самохідних обприскувачів Guardian SP.275

Один із найбільших агровиробників в Україні – Агрохолдинг CFG/«Мрія» переживає справжнє відродження. Прихід нових іноземних інвесторів супроводжується якісними змінами в менеджменті та організації виробництва, а також – оновленням технічного парку компанії. До підрозділів CFG/«Мрія» надходять нові трактори, комбайни і причіпне обладнання. Особливу увагу власники агрохолдингу звернули на техніку для захисту рослин, здійснивши ретельний аналіз ринку. Цілком природно, що оптимальним варіантом з точки зору якості роботи, конструктивних особливостей, сервісного обслуговування та умов придбання виявилася угода із компанією ALS WEST щодо придбання відразу 10 самохідних обприскувачів New Holland Guardian SP.275.

Керівник відділу продажів компанії ALS WEST Дмитро Майор розповідає, що керівництво агрохолдингу дуже ретельно поставилося як до вибору моделі обприскувача, так і до вибору компанії із їх подальшого сервісного обслуговування.

  • Ми провадили тривалі перемовини із «Мрією», оскільки наші партнери не бажали ризикувати – їм потрібні були по-справжньому високопродуктивні надійні машини для ефективного захисту рослин. Агрохолдинг CFG/«Мрія» стрімко розвивається, тут впроваджуються найсучасніші світові практики організації бізнесу, що зумовлює підвищені вимоги до якості у всьому. Я переконаний, що ми впоралися із цим завданням на всі сто відсотків, запропонувавши водночас якісні машини, привабливі фінансові умови їх придбання та гарантувавши сервіс найвищого рівня, - наголошує Дмитро Майор.

Як відомо, компанія ALS WEST набула статусу офіційного дилера бренду New Holland у Тернопільській та Рівненській областях три роки тому. Компанія отримала відмінні стартові позиції завдяки потужній технічній та кадровій базі. Майже відразу запрацювали сучасні сервісні центри у Рівному та Тернополі і була створена потужна база запасних частин, сукупна вартість позицій на складах якої перевищує 15 млн доларів США. При цьому до ідеалу доведено постачання усіх видів комплектуючих, термін постачання котрих вимірюється навіть не днями, а годинами. Тому не дивно, що помноживши усі ці переваги, на залучення висококваліфікованого персоналу, ALS WEST відразу увійшов до числа провідних дилерів сільгосптехніки в Україні.

Однією із знакових подій оновленого Аагрохолдингу CFG/«Мрія» стало призначення на посаду операційного директора відомого фахівця Георга фон Нолкена. Георг фон Нолкен встиг напрацювати потужний досвід роботи в агробізнесі у різних країнах світу, саму тому його думка щодо оновлення технічного парку компанії була однією із визначальних.

  • Ми мали змогу оцінити роботу різних дилерів сільгосптехніки в регіоні і зупинилися зрештою на ALS WEST. Нам імпонують підходи цієї компанії, оскільки нам потрібен не просто хороший, а винятковий рівень сервіс. Якщо, скажімо, вранці в неділю зупиниться машина в полі, то туди відразу повинен прибути сервісний інженер і вирішити проблему. ALS WEST саме так і працює.

Серед головних критеріїв вибору самохідних обприскувачів New Holland виділю наступні. По-перше, це відмінна репутація виробника. New Holland – це світовий лідер в царині наукових досліджень, розвитку технологій та виробництва сільгосптехніки. Тому апріорі їхні розробки мають найвищу якість і наша співпраця матиме широкі перспективи в майбутньому. По-друге, для нас особливо важливими є великий кліренс самохідних обприскувачів New Holland, який дозволяє без проблем провадити обробку таких культур як соняшник та кукурудза, включно із десикацією. Також для нас новинкою є машини для захисту рослин із переднім розташуванням штанги, що підвищить точність обробки посівів, - пояснює Георг фон Нолкен.

Дійсно, самохідні обприскувачі New Holland за конструктивними особливостями та експлуатаційними характеристиками сьогодні буквально не мають конкурентів в Україні. І це не перебільшення, оскільки модель Guardian поєднала в собі усім відомі переваги знаменитих американських машин Nitro Miller із інтегрованими інноваційними рішеннями CNH.

  • Передусім наші обприскувачі мають вражаючий базовий  кліренс висотою 183 см. Це дає змогу провадити обробіток таких високорослих культур як соняшник та кукурудза в пізніх фазах вегетації без ризику пошкодити рослини. При цьому за потреби шляхом встановлення спеціальних коліс можна підняти кліренс до рекордних 192 см, - наголошує менеджер по роботі із ключовими клієнтами New Holland Agriculture Олександр Суханов.

Ще одна визначальна риса конструкції New Holland Guardian – підвищена продуктивність машини, розрахована на оперативний обробіток посівів на значних площах.

На цих машинах встановлені штанги, довжиною 36,6 м, а місткість баку для робочої рідини становить 5300 л. Своєю чергою продуктивність відцентрового насоса сягає 795 л/хв. Ці цифри говорять самі за себе, і я переконаний, що ми придбали по-справжньому високопродуктивні машини. Це для нас є визначальним з огляду на те, що ми обробляємо великі масиви землі. Сьогодні ж критично важливо здійснити захист якоїсь культури впродовж короткого періоду часу – в оптимальні агротехнічні терміни, випередивши загрозу посівам. До того ж самохідний обприскувач Guardian SP.275 – це стійка та маневрена машина. Скажімо, кожне колесо тут має власну незалежну підвіску Hydralink із ходом до 51 см, даючи змогу працювати на полях із нерівним рельєфом та ранньої весни, - наголошує заступник операційного директора компанії CFG/ «МРІЯ» Віктор Мельник.

Акцентуємо увагу і на тому, що істотної ваги в Агрохолдингу CFG/«Мрія» надають застосуванню технологій точного землеробства. В цьому плані особливості конструкції New Holland Guardian SP.275 особливо доречними. В комплектації цих самохідних обприскувачів доступні 5- та 10-секційні штанги із можливістю відключення окремих секцій та окремих форсунок. Завдяки цьому аграрії мають змогу уникнути перекриттів, що забезпечує суттєву економію часу та ЗЗР, а також зводить до мінімуму помилки під час обприскувача. Тут також встановлено спеціальні електронні клапани на кожній форсунці, що забезпечує  стабільну норму виливу під час зростання швидкості роботи обприскувача. Відповідно, норма витрати та величина краплі тут регулюються незалежно від тиску в системі.

  • Нам приємно відзначити, що компанія New Holland разом із своїм офіційним дилером ALS WEST якісно долучилися до якісного оновлення парку техніки Агрохолдингу  CFG/«Мрія». Керівництво компанії працює за найсучаснішими технологіями та воліє максимально ефективно інвестувати кожну гривню. Тому я впевнений, що й надалі ми плідно співпрацюватимемо, що сприятиме розвитку аграрного сектору України в цілому, - підводить підсумки урочистої передачі партії самохідних обприскувачів Guardian менеджер по роботі із ключовими клієнтами New Holland Agriculture Олександр Суханов.

Ігор Павлюк

Системи автоматичного водіння CNH PLM за спеціальною ціною

Системи автоматичного водіння CNH PLM за спеціальною ціною.

Бери зараз плати із березня!

Агротехніка New Holland у лізинг.

Сезонний розпродаж складу. Знижки до 40%

Сезонний розпродаж складу. Знижки до 40%