Новини

Компанія ALS WEST успішно провела семінар-навчання у Тернополі

14.02.2019

Компанія ALS WEST постійно піклується про кваліфікацію інженерної служби своїх партнерів. З цією метою ми регулярно організовуємо тренінги та семінари в різних регіонах України.

ALS WEST звітує про успішне проведення семінару-навчання із запчастин та обслуговування сільськогосподарської техніки у Тернополі. Під час заходу були проаналізовані основні технічні рішення для ведення аграрного бізнесу, висвітлені головні переваги післяпродажної підтримки клієнтів.

Окрему подяку хочемо висловити компанії SKF за цікавий та змістовний доклад на тему рішень, що збільшують ресурс експлуатації с/г техніки, компанії WIX за презентацію щодо принципів роботи сучасних фільтрів та компанії Stomil Sanok за висвітлення теми експлуатації пасів до с/г техніки.

Під час семінару клієнти ALS WEST також оцінили можливості сервісної підтримки, які пропонує ALS WEST. Досвідчені кадри і високотехнологічна матеріальна база дозволяє надавати послуги, аналоги яким знайти дуже важко.

Дякуємо всім учасникам! Чекаємо на наступних семінарах!

Підготуйте комбайн до сезону збирання врожаїв! Спеціальна пропозиція від ALS WEST

Готуємось до сезону збирання врожаїв разом! Весняна пропозиція від ALS WEST! З 15 квітня по 30 червня 2019 року замовляйте діагностику двигуна та регулювання клапанів!

Гвардійці для «Мрії»

29 березня 2019 року офіційний дилер бренду New Holland компанія ALS WEST урочисто передала Агрохолдингу CFG/«Мрія» партію високопродуктивних самохідних обприскувачів Guardian SP.275

Компанія ALS WEST взяла участь у тренінгу з кормозаготівельної техніки NewHolland

Офіційний дилер New Holland продовжує інвестувати в знання своїх спеціалістів