Новини

Підготуйте комбайн до сезону збирання врожаїв! Спеціальна пропозиція від ALS WEST

17.04.2019

Готуємось до сезону збирання врожаїв разом!

Весняна пропозиція від ALS WEST!

З 15 квітня по 30 червня 2019 року замовляйте діагностику двигуна та регулювання клапанів!

Підготуйте свій комбайн якнайкраще до початку сезону, тим самим зменшивши простої та збільшивши продуктивність.

Максимальну продуктивність та безпеку роботи можна досягти використовуючи лише висококваліфікований сервіс професійних інженерів. Замовивши сервіс – отримайте знижку – 10% на запчастини.

Для отримання детальної інформації – звертайтесь до сервісної служби ALS WEST

Сезонний розпродаж складу. Знижки до 40%

Сезонний розпродаж складу. Знижки до 40%

Придбай трактор та отримай 50000 грн. гарантовано!

При покупці тракторів New Holland Ви отримуєте гарантовану суму грошей в розмірі 50 000 грн, яку можете витратити на купівлю запчастин до будь-якої техніки, замовлення її сервісу та/або придбання іншої техніки!

Революційний підхід від ALS WEST

Важливою подією для бренду New Holland стало вдосконалення дилерської мережі в Україні, завдяки партнерству з компанією ALS West. Ще 2017 року, з відкриттям нових дилерських центрів, представники New Holland говорили: «Разом із партнером ALS West ми впевнено рухаємося на Захід!». Тепер же – це партнерство виходить на новий рівень. Із 1 серпня 2019 року компанія ALS West стала офіційним представником техніки New Holland у Тернопільській та Рівненській областях. Про цей крок на прес-конференції для більше десятка видань у Києві повідомили Умберто Мічеллі, бізнес директор компанії New Holland в Україні та Молдові, Станіслав Сторожук, бізнес-менеджер New Holland в Україні та Молдові, Олександр Суханов, керівник відділу маркетингу New Holland в Україні та Молдові, і керівник групи Alkhorayef Group в Україні Адріано Луз.