Новини

ALS WEST відвідав завод New Holland у Великобританії

25.02.2019

На початку лютого цього року завод New Holland у Великобританії  відкрив свої двері для представників офіційного дилера  в Україні  компанії ALS West, щоб показати новинки техніки 2019 року і поділитися планами на майбутнє.

Під час демонстрації виробничих цехів наші менеджери з продажу техніки ще раз переконались в різноманітті і якості виробленої продукції.

Експерти New Holland поділились знаннями з приводу експлуатації та післяпродажного обслуговування техніки та провели тест-драйв. Після того, як всі учасники спробували, як поводяться трактори New Holland в роботі, їм розповіли про подальший розвиток компанії на ринку України.

В планах корпорації CNH на 2019 рік -  збільшення поставок своїх моделей до України. Тому ALS West з перспективою дивиться у майбутнє та готується до продуктивного аграрного сезону.

Підготуйте комбайн до сезону збирання врожаїв! Спеціальна пропозиція від ALS WEST

Готуємось до сезону збирання врожаїв разом! Весняна пропозиція від ALS WEST! З 15 квітня по 30 червня 2019 року замовляйте діагностику двигуна та регулювання клапанів!

Гвардійці для «Мрії»

29 березня 2019 року офіційний дилер бренду New Holland компанія ALS WEST урочисто передала Агрохолдингу CFG/«Мрія» партію високопродуктивних самохідних обприскувачів Guardian SP.275

Компанія ALS WEST взяла участь у тренінгу з кормозаготівельної техніки NewHolland

Офіційний дилер New Holland продовжує інвестувати в знання своїх спеціалістів