Новини

ALS WEST відвідав завод New Holland у Великобританії

25.02.2019

На початку лютого цього року завод New Holland у Великобританії  відкрив свої двері для представників офіційного дилера  в Україні  компанії ALS West, щоб показати новинки техніки 2019 року і поділитися планами на майбутнє.

Під час демонстрації виробничих цехів наші менеджери з продажу техніки ще раз переконались в різноманітті і якості виробленої продукції.

Експерти New Holland поділились знаннями з приводу експлуатації та післяпродажного обслуговування техніки та провели тест-драйв. Після того, як всі учасники спробували, як поводяться трактори New Holland в роботі, їм розповіли про подальший розвиток компанії на ринку України.

В планах корпорації CNH на 2019 рік -  збільшення поставок своїх моделей до України. Тому ALS West з перспективою дивиться у майбутнє та готується до продуктивного аграрного сезону.

Революційний підхід від ALS WEST

Важливою подією для бренду New Holland стало вдосконалення дилерської мережі в Україні, завдяки партнерству з компанією ALS West. Ще 2017 року, з відкриттям нових дилерських центрів, представники New Holland говорили: «Разом із партнером ALS West ми впевнено рухаємося на Захід!». Тепер же – це партнерство виходить на новий рівень. Із 1 серпня 2019 року компанія ALS West стала офіційним представником техніки New Holland у Тернопільській та Рівненській областях. Про цей крок на прес-конференції для більше десятка видань у Києві повідомили Умберто Мічеллі, бізнес директор компанії New Holland в Україні та Молдові, Станіслав Сторожук, бізнес-менеджер New Holland в Україні та Молдові, Олександр Суханов, керівник відділу маркетингу New Holland в Україні та Молдові, і керівник групи Alkhorayef Group в Україні Адріано Луз.

ALS WEST провів демонстраційні покази техніки New Holland на Рівненщині

Демопокази трактору New Holland T5.110 відбулись у господарствах ФОП Ларенчук та ФГ Юність

ALS WEST провів демонстраційні покази трактору New Holland T5.110

Минулого тижня демопокази відбулись у господарствах "Беатріс" та "Золота Нива"