Новини

ALS WEST провів демонстраційні покази трактору New Holland T5.110

20.06.2019

Відразу дві великих демонстрації трактору New Holland Т5.110 організувала компанія ALS WEST у червні. Мета даних заходів - організація ефективної, безперебійної роботи фермерських господарств та надійна сервісна підтримка. 

14 червня компанія «ALS WEST» провела в Теребовлянському районі, Тернопільської області на території не просто наших клієнтів, а хороших друзів гос-ва "Біатріс" демопоказ можливостей трактора New Holland серії T5.110. Захід об’єднав на гостинному полі аграріїв різних областей нашої країни - Тернопільської, Рівненської та Хмельницької. 


Безумовно, всім присутнім захід запам’ятався демо-показом трактора New Holland Т5, який в черговий раз показав свої переваги і високу якість інженерних розробок. Додайте сюди продуктивність двигуна, економічність і сервісну підтримку від ALS WEST і Ви отримаєте техніку бізнес-класу, готову до виконання будь-яких польових завдань!

Увагу відвідувачів демонстрації у господарстві "Золота Нива" пригорнув також 110-сильний трактор New Holland T5. І це зовсім не дивно, адже трактори даного бренду займають лідируючі позиції за обсягами продажу в останні роки. З одного боку, приємно усвідомлювати і бути причетними до цього, а з іншого – надзвичайно велика відповідальність як перед виробником техніки, так і перед нашими аграріями. Адже ALS WEST не лише продає – ми пропонуємо комплексне рішення та супровід клієнта протягом усього періоду експлуатації техніки у господарствах, а це і запчастини, і сервісна підтримка!

Компанія «ALS WEST» – це офіційний дилер бренду New Holland в Україні. Ми прогресивна команда, націлена на результат, з відповідальним ставленням до постійного вдосконалення навичок сервісних інженерів. Як офіційний дилер на теренах Західної України, компанія виконує всі рекомендації щодо продажу, гарантійного і післягарантійного сервісного обслуговування техніки.

Системи автоматичного водіння CNH PLM за спеціальною ціною

Системи автоматичного водіння CNH PLM за спеціальною ціною.

Бери зараз плати із березня!

Агротехніка New Holland у лізинг.

Сезонний розпродаж складу. Знижки до 40%

Сезонний розпродаж складу. Знижки до 40%