Новини

ALS WEST провів демонстраційні покази трактору New Holland T5.110

20.06.2019

Відразу дві великих демонстрації трактору New Holland Т5.110 організувала компанія ALS WEST у червні. Мета даних заходів - організація ефективної, безперебійної роботи фермерських господарств та надійна сервісна підтримка. 

14 червня компанія «ALS WEST» провела в Теребовлянському районі, Тернопільської області на території не просто наших клієнтів, а хороших друзів гос-ва "Біатріс" демопоказ можливостей трактора New Holland серії T5.110. Захід об’єднав на гостинному полі аграріїв різних областей нашої країни - Тернопільської, Рівненської та Хмельницької. 


Безумовно, всім присутнім захід запам’ятався демо-показом трактора New Holland Т5, який в черговий раз показав свої переваги і високу якість інженерних розробок. Додайте сюди продуктивність двигуна, економічність і сервісну підтримку від ALS WEST і Ви отримаєте техніку бізнес-класу, готову до виконання будь-яких польових завдань!

Увагу відвідувачів демонстрації у господарстві "Золота Нива" пригорнув також 110-сильний трактор New Holland T5. І це зовсім не дивно, адже трактори даного бренду займають лідируючі позиції за обсягами продажу в останні роки. З одного боку, приємно усвідомлювати і бути причетними до цього, а з іншого – надзвичайно велика відповідальність як перед виробником техніки, так і перед нашими аграріями. Адже ALS WEST не лише продає – ми пропонуємо комплексне рішення та супровід клієнта протягом усього періоду експлуатації техніки у господарствах, а це і запчастини, і сервісна підтримка!

Компанія «ALS WEST» – це офіційний дилер бренду New Holland в Україні. Ми прогресивна команда, націлена на результат, з відповідальним ставленням до постійного вдосконалення навичок сервісних інженерів. Як офіційний дилер на теренах Західної України, компанія виконує всі рекомендації щодо продажу, гарантійного і післягарантійного сервісного обслуговування техніки.

ALS WEST провів демонстраційні покази техніки New Holland на Рівненщині

Демопокази трактору New Holland T5.110 відбулись у господарствах ФОП Ларенчук та ФГ Юність

Підготуйте комбайн до сезону збирання врожаїв! Спеціальна пропозиція від ALS WEST

Готуємось до сезону збирання врожаїв разом! Весняна пропозиція від ALS WEST! З 15 квітня по 30 червня 2019 року замовляйте діагностику двигуна та регулювання клапанів!

Гвардійці для «Мрії»

29 березня 2019 року офіційний дилер бренду New Holland компанія ALS WEST урочисто передала Агрохолдингу CFG/«Мрія» партію високопродуктивних самохідних обприскувачів Guardian SP.275