Новини

ALS WEST провів демонстраційні покази трактору New Holland T5.110

20.06.2019

Відразу дві великих демонстрації трактору New Holland Т5.110 організувала компанія ALS WEST у червні. Мета даних заходів - організація ефективної, безперебійної роботи фермерських господарств та надійна сервісна підтримка. 

14 червня компанія «ALS WEST» провела в Теребовлянському районі, Тернопільської області на території не просто наших клієнтів, а хороших друзів гос-ва "Біатріс" демопоказ можливостей трактора New Holland серії T5.110. Захід об’єднав на гостинному полі аграріїв різних областей нашої країни - Тернопільської, Рівненської та Хмельницької. 


Безумовно, всім присутнім захід запам’ятався демо-показом трактора New Holland Т5, який в черговий раз показав свої переваги і високу якість інженерних розробок. Додайте сюди продуктивність двигуна, економічність і сервісну підтримку від ALS WEST і Ви отримаєте техніку бізнес-класу, готову до виконання будь-яких польових завдань!

Увагу відвідувачів демонстрації у господарстві "Золота Нива" пригорнув також 110-сильний трактор New Holland T5. І це зовсім не дивно, адже трактори даного бренду займають лідируючі позиції за обсягами продажу в останні роки. З одного боку, приємно усвідомлювати і бути причетними до цього, а з іншого – надзвичайно велика відповідальність як перед виробником техніки, так і перед нашими аграріями. Адже ALS WEST не лише продає – ми пропонуємо комплексне рішення та супровід клієнта протягом усього періоду експлуатації техніки у господарствах, а це і запчастини, і сервісна підтримка!

Компанія «ALS WEST» – це офіційний дилер бренду New Holland в Україні. Ми прогресивна команда, націлена на результат, з відповідальним ставленням до постійного вдосконалення навичок сервісних інженерів. Як офіційний дилер на теренах Західної України, компанія виконує всі рекомендації щодо продажу, гарантійного і післягарантійного сервісного обслуговування техніки.

Революційний підхід від ALS WEST

Важливою подією для бренду New Holland стало вдосконалення дилерської мережі в Україні, завдяки партнерству з компанією ALS West. Ще 2017 року, з відкриттям нових дилерських центрів, представники New Holland говорили: «Разом із партнером ALS West ми впевнено рухаємося на Захід!». Тепер же – це партнерство виходить на новий рівень. Із 1 серпня 2019 року компанія ALS West стала офіційним представником техніки New Holland у Тернопільській та Рівненській областях. Про цей крок на прес-конференції для більше десятка видань у Києві повідомили Умберто Мічеллі, бізнес директор компанії New Holland в Україні та Молдові, Станіслав Сторожук, бізнес-менеджер New Holland в Україні та Молдові, Олександр Суханов, керівник відділу маркетингу New Holland в Україні та Молдові, і керівник групи Alkhorayef Group в Україні Адріано Луз.

ALS WEST провів демонстраційні покази техніки New Holland на Рівненщині

Демопокази трактору New Holland T5.110 відбулись у господарствах ФОП Ларенчук та ФГ Юність

Підготуйте комбайн до сезону збирання врожаїв! Спеціальна пропозиція від ALS WEST

Готуємось до сезону збирання врожаїв разом! Весняна пропозиція від ALS WEST! З 15 квітня по 30 червня 2019 року замовляйте діагностику двигуна та регулювання клапанів!