Новини

ALS WEST стала одним з найбільших постачальників запчастин CNH в Україні

15.05.2020


Компанія ALS WEST має один з найбільших складів запчастин в Україні. Зокрема склад оригінальних запчастин CNH наразі становить біля $2,5 млн. Минулого року наші продажі оригінальних запчастин CNH склали 2 млн доларів, що дозволило нашій компанії стати одним з ключових постачальників запчастин CNH

 
 Про це повідомляє прес-служба компанії. 

 
«Цього ж року ми ставимо перед собою абсолютно реальні цілі досягнути рівня $3 млн. Ми маємо все для цього: сучасні сервісні центри, професійну команду, один з найбільших складів та стабільну щотижневу поставку запчастин з-за кордону», - говориться в повідомленні.

 
Також в компанії додають, що вона є  одним з найпотужніших дилерів техніки New Holland в Західній Україні. Має всю необхідну техніку на складах компанії, тож може забезпечити клієнтів найбільш затребуваною технікою в найкоротші терміни.

 
«Ключовим напрямом нашої діяльності є технічне забезпечення клієнтів, що робить наш бізнес, а також бізнес наших клієнтів, надійним та стійким. Компанія має одну з найбільших сервісних команд на ринку, завдяки чому на постійній основі обслуговує більше 100 одиниць сільськогосподарської техніки лише в Західній Україні. І цей парк весь час поповнюється. Ми єдині хто не просто пропонує, а насправді активно впроваджує комплексне сервісне обслуговування та сервісні контракти», - коментують в компанії  ALS WEST.
 

Для довідки: компанія ALS WEST напередодні змінила одну із локацій в Рівному на більш нове та сучасне приміщення за адресою: с. Вересневе, вул. Дубенська 1, Рівненський р-н, Рівненська обл.

 

Знайшли дешевше? Ми запропонуємо кращу ціну!

Компанія ALS WEST запускає унікальну пропозицію на оригінальні запчастини CNH

0% на рік на техніку New Holland

Компанія ALS WEST разом з нашими фінансовими партнерами робить все можливе для формування оптимальни

Отримай грант -10% на придбання с/г техніки

Компанія ALS WEST пропонує скористатися кредитною лінією ЄБРР EU4Business.