Новини

ALS WEST стала одним з найбільших постачальників запчастин CNH в Україні

15.05.2020


Компанія ALS WEST має один з найбільших складів запчастин в Україні. Зокрема склад оригінальних запчастин CNH наразі становить біля $2,5 млн. Минулого року наші продажі оригінальних запчастин CNH склали 2 млн доларів, що дозволило нашій компанії стати одним з ключових постачальників запчастин CNH

 
 Про це повідомляє прес-служба компанії. 

 
«Цього ж року ми ставимо перед собою абсолютно реальні цілі досягнути рівня $3 млн. Ми маємо все для цього: сучасні сервісні центри, професійну команду, один з найбільших складів та стабільну щотижневу поставку запчастин з-за кордону», - говориться в повідомленні.

 
Також в компанії додають, що вона є  одним з найпотужніших дилерів техніки New Holland в Західній Україні. Має всю необхідну техніку на складах компанії, тож може забезпечити клієнтів найбільш затребуваною технікою в найкоротші терміни.

 
«Ключовим напрямом нашої діяльності є технічне забезпечення клієнтів, що робить наш бізнес, а також бізнес наших клієнтів, надійним та стійким. Компанія має одну з найбільших сервісних команд на ринку, завдяки чому на постійній основі обслуговує більше 100 одиниць сільськогосподарської техніки лише в Західній Україні. І цей парк весь час поповнюється. Ми єдині хто не просто пропонує, а насправді активно впроваджує комплексне сервісне обслуговування та сервісні контракти», - коментують в компанії  ALS WEST.
 

Для довідки: компанія ALS WEST напередодні змінила одну із локацій в Рівному на більш нове та сучасне приміщення за адресою: с. Вересневе, вул. Дубенська 1, Рівненський р-н, Рівненська обл.

 

Акційні ціни на ремонт мостів для тракторів New Holland T8.410 та CASE Magnum 340

Компанія ALS WEST пропонує акційні ціни на ремонт мостів для тракторів New Holland T8.410 та CASE Magnum 340

Спеціальні ціни на ремонт трансмісій New Holland та Case

Компанія ALS WEST пропонує виконати ремонт трансмісії Вашого трактору за спеціальними цінами та/або ремкомплекти відповідних трансмісій.

Розпродаж залишків складу по супер цінам!

Привабливі ціни на сільгосптехніку в чудовому стані після демо показів.