Розпродаж складу. трактори NH  T7.315/313к.с. та T8.410/409к.с. Новини

ЗАПРОПОНУЙ ЦІНУ САМ ТА ОТРИМАЙ ТРАКТОР ВЖЕ ЗАВТРА

05.09.2018

Увага! Розпродаж складу!

Тільки зараз у Вас є чудова можливість придбати трактори New Holland T7.315/(313 к.с.) та T8.410/(409 к.с.) за найнижчими на ринку цінами!

Ви навіть можете запропонувати ціну самі, якщо знаєте ціну конкурентів, та маєте потребу і готові до придбання трактора вже зараз.

Кількість тракторів обмежена, акція дійсна тільки для тракторів у наявності.

Детальну інформацію дізнайтесь у наших представників.

Сезонний розпродаж складу. Знижки до 40%

Сезонний розпродаж складу. Знижки до 40%

Придбай трактор та отримай 50000 грн. гарантовано!

При покупці тракторів New Holland Ви отримуєте гарантовану суму грошей в розмірі 50 000 грн, яку можете витратити на купівлю запчастин до будь-якої техніки, замовлення її сервісу та/або придбання іншої техніки!

Революційний підхід від ALS WEST

Важливою подією для бренду New Holland стало вдосконалення дилерської мережі в Україні, завдяки партнерству з компанією ALS West. Ще 2017 року, з відкриттям нових дилерських центрів, представники New Holland говорили: «Разом із партнером ALS West ми впевнено рухаємося на Захід!». Тепер же – це партнерство виходить на новий рівень. Із 1 серпня 2019 року компанія ALS West стала офіційним представником техніки New Holland у Тернопільській та Рівненській областях. Про цей крок на прес-конференції для більше десятка видань у Києві повідомили Умберто Мічеллі, бізнес директор компанії New Holland в Україні та Молдові, Станіслав Сторожук, бізнес-менеджер New Holland в Україні та Молдові, Олександр Суханов, керівник відділу маркетингу New Holland в Україні та Молдові, і керівник групи Alkhorayef Group в Україні Адріано Луз.