T8
Новий

T8

НАЛАШТУВАННЯ УПРАВЛІННЯ
Коли справа доходить до отримання точних результатів на полі, то «одна деталь на усю техніку» уже точно не підійде. Кожен оператор має свої унікальні переваги та вимоги. Отже, ми склали ваш унікальний комплект елементів керування на основі революційної ідеї, що користувацькі налаштування повинні бути стандартними.

ПОКРАЩЕНА ВИДИМІСТЬ
Незалежно від того, чи перебуваєте ви у відкритому полі чи на стрімкій дорозі, розуміння свого положення на певній ділянці має важливе значення. Ми усунули перешкоди в кабіні, розмістили приладовий дисплей InfoView™ у прямій видимості та навіть встановили камери на капоті та задню камеру для безпеки дорожнього руху та роботи в полі. І тепер, маючи на вибір три комплекти освітлення, ви можете перетворити ніч на день.

ПОСИЛЕНИЙ КОМФОРТ
Якщо брати до уваги час, який ви проводите в полі, чи не повинні ви відчувати себе на роботі так само комфортно, як вдома? Ми вважаємо, що так. Ось чому ми додали більш доступну пам’ять, порти живлення USB, потужну двозонну систему опалення, вентиляції та кондиціонування, вихідні ліхтарі та надзвичайно зручне сидіння.

ПІДТРИМКА ПЕРЕДОВОГО РІВНЯ
Коли ви керуєте трактором, який визначає продуктивність і точність у секундах і міліметрах, вам потрібно максимально збільшити час роботи в полі. Користуючись MyPLM®Connect, ви зможете залишатись на зв’язку зі своїми машинами в будь-який час і з будь-якого місця. Ми додали віддалене підключення з New Holland Remote Assistance, розширену діагностику, віддалений перегляд дисплея IntelliView™ Connect та оновлення програмного забезпечення.

ПРОСТОТА У ВИКОРИСТАННІ
Справжні інновації не вимагають надвисокої кваліфікації для роботи. Щоб допомогти вам використовувати всі потужні функції та технології, вбудовані в нові трактори T8 Genesis™, ми розробили зручний інтерфейс, який виглядає так само природно й інстинктивно, як і саме сільське господарство.

Дізнайтеся більше Ми зателефонуємо Вам