Tractor New Holland

Про нас

ALS WEST – офіційний дилер техніки NEW HOLLAND в Рівненській і Тернопільській областях.

Компанія ALS WEST (ТОВ «АЛС ВЕСТ») являється офіційним дилером техніки New Holland у Тернопільській та Рівненській областях, а також офіційним дилером сівалок і грунтообробної техніки бренду Maschio Gaspardo в західній Україні.

ALS WEST – далеко не новачок на ринку сільгосптехніки, адже компанія входить до складу потужної міжнародної компанії Alkhorayef Group, яка представлена в більш ніж 40 країнах світу!

Наша стратегія передбачає комплексний підхід до співпраці із сільгоспвиробниками. Ми на високому рівні забезпечуємо продаж техніки, поставку запасних частин та сервісне обслуговування.

Ми завжди готові допомогти у виборі оптимальних фінансових рішень для конкретного господарства та надати кваліфіковані рекомендації стосовно придбання техніки, введення в експлуатацію, подальшого використання й обслуговування.

Компанія ALS WEST в свою команду відбирає тільки висококваліфікованих працівників, які мають комплексні знання в сільському господарстві. Адже продавець техніки має розуміти, з якою метою аграрій хоче придбати ту чи іншу одиницю, а працівник складу має знати не просто номер запчастини, а й для чого вона потрібна.

Усі філії ALS WEST – це повноцінні комплекси, що включають виставковий майданчик техніки, ремонтні потужності та об’ємний склад запчастин. Тож кожен наш клієнт зможе вирішити усі питання, які його цікавлять, звернувшись до наших регіональних представництв.

Напишіть нам

Будь ласка, заповніть всі поля.

Я ознайомився з умовами Договору про конфіденційність і приймаю їх.