Новий

Дискова борона Maschio Gaspardo PRESTO

 • Категорія: Ґрунтообробна техніка
Дізнайтеся більше Ми зателефонуємо Вам

PRESTO – легка дискова борона (лущильник), яка ідеально підходить для подрібнення рослинних залишків і передпосівної підготовки. Агрегат доступний в напівнавісному варіанті зі складаною рамою робочою шириною від 4 до 6 м, а також з декількома варіантами ріжучих дисків на вибір.

КОМПЛЕКТАЦІЯ:

• Двоточковий тягово-зчіпний пристрій ІІІ категорії
• Гідравлічна складана рама
• Транспортні колеса 400/60-15,5
• Комплект освітлення та попереджувальних табличок
• Стандартні 9-ти зубчасті диски Ø 510 мм (дрібнозубчасті Ø 460 мм опційно)
• Трубчастий каток Ø 450 мм
• Необхідна кількість гідравлічних розподільників трактора – мінімум 2 шт.
• Вага 6-метрової версії з трубчастим катком – 4 440 кг

ОСОБЛИВОСТІ:

 1. Дана дискова борона має перевагу у вигляді високої робочої швидкості, забезпечуючи таким чином високу продуктивність (га/год). При цьому, завдяки низьким витратам на обслуговування та низькій витраті палива, так як ВВП не використовується, в кінцевому результаті знижується вартість підготовки ґрунту.
 2. Обробка дисками дає певні переваги з агрономічної точки зору. PRESTO подрібнює і розподіляє у верхньому горизонті рослинні залишки, сприяючи при цьому їх швидкому розкладанню і накопиченню поживних речовин в ґрунті, а також проводить аерацію (насичення киснем родючого шару) для кращої роботи бактерій.
 3. Диски розташовані під кутом 18° по горизонталі і під кутом 11° по вертикалі, що забезпечує ефективну проникаючу здатність і чудове перемішування землі та залишків.
 4. Диски мають сферичну форму і доступні в розмірах Ø 460 або 510 мм. Вони кріпляться на незалежних стійках з системою захисту за допомогою чотирьох гумових демпферів. Два ряди дисків встановлені в протилежному напрямку. Це перешкоджає зсуву борони при русі і відмінному проходженню землі і залишків.
 5. Спеціальні підшипники дисків «AGRI HUB» виробляються SKF. 2 кулькових підшипники і дуже ефективне ущільнення (захист від води, бруду і пилу) роблять їх дуже міцними і надійними.
 6. Новий кронштейн кріплення диска. Тепер система «SILENT BLOCK» затискається 6-ма болтами: захист, як і раніше, завдяки 4-м гумовим демпферам. Це рішення не потребує обслуговування.
 7. Абсолютно безкоштовно можна вибирати між різними типами дисків: зі стандартним зубчатим профілем (зліва) або дрібним зубом (справа). За вимогою можна замовити диски діаметром від 460 до 510 мм.
 8. Для поліпшення подрібнення ґрунту по краям було розроблено нове рішення – бічні вловлюючі щитки замість дисків. Вони легко регулюються за висотою і гарантують повне утримання землі в робочій зоні навіть при великій кількості рослинних залишків. При правильних налаштуваннях між проходами не будуть проглядатися гребені чи борозни!
 9. Робоча глибина регулюється механічно, всі налаштування здійснюються легко і швидко за допомогою металевих обмежувальних пальців на катку.
 10. Доступні кілька різних видів прикотуючих катків для PRESTO, що дозволяє пристосовуватися до різних ґрунтових умов і, таким чином, отримувати ідеальне вирівнювання і ущільнення ґрунту для оптимальних сходів: гумовий (Ø 500 mm), спіральний (Ø 600 mm), трубчастий (Ø 450 mm), фланцевий (Ø 500 mm).

Модель

Необхідна потужність трактора,
кВт / к.с.

Робоча ширина, см

Транспортна ширина, см

Глибина обробки, см

Диски,
/шт.

Вага без катка, кг

600

110-176 / 150-240

600

300

10

48/510

3 990